Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri
  
KNX Schneider Electric
transparent
transparent
transparent
Alarm Sistemleri transparent IP CCTV transparent CCTV Sistemleri transparent Iris Tanıma Sistemleri transparent Geçiş Kontrol Sistemleri transparent Yangın Algılama Sistemleri transparent KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ
transparent
EV VE OFİS SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ
IP CCTV
UZAKTAN İZLEME SİSTEMLERİ
CCTV ve DİJİTAL KAYIT
SİSTEMLERİ
GÖZ İRİSİ ve PARMAK İZİ
SİSTEMLERİ
KARTLI GEÇİŞ VE DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ
YANGIN
ALGILAMA SİSTEMLERİ
KNX EV VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
KNX ile Binanızı Nasıl Akıllı Hale Getirebilirsiniz.
Referanslarımız
transparent
İSKİ Aksaray Şube Müdürlüğü İSKİ Aksaray Şube Müdürlüğü İstanbul'un su ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, Aksaray Şube Müdürlüğü güvenliğini sağlamak amacıyla infoMET'i tercih etti.
gray dot
Astra Zeneca Türkiye Genel Müdürlüğü Astra Zeneca Türkiye Genel Müdürlüğü100’den fazla ülkede yaşama değer katma misyonuyla faaliyet gösteren AstraZeneca kartlı geçiş sistemlerinde Schneider Electric TAC I/NET ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
İSKİ Kadıköy Şube Müdürlüğü İSKİ Kadıköy Şube Müdürlüğüİstanbul'un su ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, Kadıköy Şube Müdürlüğü güvenliğini sağlamak amacıyla infoMET'i tercih etti.
gray dot
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlük Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Genel MüdürlükTürkiye'nin önde gelen bankalarından Vakıfbank, İstanbul'da bulunanan Genel Müdürlük Binası aydınlatma otomasyonu sistemlerinde Schneider Electric KNX Otomasyon ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
Apple Store - Zorlu Center Apple Store - Zorlu CenterApple'ın, Türkiye'deki doğrudan-son tüketiciye erişim faaliyetlerini yürütmek için açtığı ve İstanbul'da yer alan Türkiye'nin ilk Apple Store mağazı aydınlatma otomasyon sistemi infoMET tarafından devreye alındı.

AKM Internet Şubesi
İnfomet'ten Haberler

01.07.2011 infoMET Teknoloji, kartlı geçiş sistemlerinde dünyaca ünlü uzman ACP Fire & Security ürünlerinin Türkiye Yetkili Dağıtıcısı oldu. ACP Fire & Security ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için www.acpsecurity.co.uk

04.06.2011
infoMET Teknoloji, teknik servis hizmet kalitesini TS 12540 standartlarına uygun Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alarak tescilledi.  

transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR