Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri
  
KNX Schneider Electric
transparent
transparent
transparent
Alarm Sistemleri transparent IP CCTV transparent CCTV Sistemleri transparent Iris Tanıma Sistemleri transparent Geçiş Kontrol Sistemleri transparent Yangın Algılama Sistemleri transparent KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ
transparent
EV VE OFİS SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ
IP CCTV
UZAKTAN İZLEME SİSTEMLERİ
CCTV ve DİJİTAL KAYIT
SİSTEMLERİ
GÖZ İRİSİ ve PARMAK İZİ
SİSTEMLERİ
KARTLI GEÇİŞ VE DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ
YANGIN
ALGILAMA SİSTEMLERİ
KNX EV VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
KNX ile Binanızı Nasıl Akıllı Hale Getirebilirsiniz.
Referanslarımız
transparent
IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. 1987 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 110 ülkede hizmet sunan UNIBA (International Insurance Brokers) temsilcisi olan IBS Sigorta, yangın sistemlerinde UTC Fire & Security yangın ürünleri, kartlı geçiş sistemlerinde ACP Fire & Security ve CCTV sistemlerinde Samsung CCTV ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
SOYAK Yenişehir Palmiye Evleri Sitesi SOYAK Yenişehir Palmiye Evleri Sitesiİnşaat sektörünün önemli markalarından SOYAK Palmiye evleri, sitenin çevre güvenliğini sağlamak amacıyla SAMSUNG CCTV ve TAKEX Çevre Güvenlik sistemlerini tercih etti.
gray dot
İSKİ Darlık Barajı İSKİ Darlık Barajıİstanbul'un su ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, Darlık Barajı tesislerinin güvenliğini sağlamak amacıyla infoMET'i tercih etti.
gray dot
Çorum L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Çorum L Tipi Kapalı Ceza İnfaz KurumuCeza İnfaz Kurumu bünyesindeki ziyaretçi kayıtlarının takibi ve kontrolü için LG Electronics Göz Irisi Tanıma üniteleri ile VisiTrack Biometric 2007 yazılımının entegrasyonu gerçekleştirildi.
gray dot
Nivea Beiersdorf Türkiye Genel Müdürlük Binası Nivea Beiersdorf Türkiye Genel Müdürlük BinasıDünyanın en başarılı cilt bakım markası Nivea, kartlı geçiş sistemlerinde ACP Fire & Security ve CCTV sistemlerinde Samsung CCTV ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.

AKM Internet Şubesi
İnfomet'ten Haberler

01.07.2011 infoMET Teknoloji, kartlı geçiş sistemlerinde dünyaca ünlü uzman ACP Fire & Security ürünlerinin Türkiye Yetkili Dağıtıcısı oldu. ACP Fire & Security ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için www.acpsecurity.co.uk

04.06.2011
infoMET Teknoloji, teknik servis hizmet kalitesini TS 12540 standartlarına uygun Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alarak tescilledi.  

transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR