Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri KNX SCNEIDER ELECTRIC
transparent
transparent
transparent
Aydınlatma Otomasyon Sistemleri transparent Perde Panjur Otomasyon Sistemleri transparent Isıtma ve Soğutma Otomasyon Kontrol Sistemleri transparent Interkom Görüntülü Konuşma Sistemleri transparent Alarm Sistemleri transparent Tekne Yat Otomasyon Çözümleri transparent Yangın Algılama Sistemleri
transparent
AYDINLATMA OTOMASYONU
PERDE PANJUR OTOMASYONU
ISITMA SOĞUTMA OTOMASYONU
INTERKOM SİSTEMLERİ
ALARM KONTROL SİSTEMLERİ
YAT OTOMASYON SİSTEMLERİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
Ücretsiz Keşif
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
 
E-Posta Adresiniz
 
Adresiniz
Varsa Notunuz
Doğrulama Kodu
Doğrulama Kodunu Giriniz
Bazı Referaslarımız
transparent
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. EBİS Ümraniye Hizmet Binası Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. EBİS Ümraniye Hizmet Binası Türkiye'nin önde gelen bankalarından Vakıfbank, 11 Katlı EBİS Hizmet Binasında aydınlatma otomasyonu sistemlerinde Schneider Electric KNX Otomasyon ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
Dati Yatırım Holding A.Ş. Dati Yatırım Holding A.Ş.Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Galleria Alışveriş Merkez ve Park Marine gibi önemli iştirakleri olan Dati Yatırım Holding A.Ş. Knx aydınlatma otomasyonunda Schneider Electric ürünleri tercih etti. Aynı zamanda holding bünyesindeki CCTV sistemleri Samsung markası ile infoMET tarafından gerçekleştirildi.
gray dot
KPMG Türkiye Genel Müdürlük Binası KPMG Türkiye Genel Müdürlük BinasıFinansal hizmetler, tüketici ürünleri ve endüstriyel sektörler, gıda ve perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren 1000’den fazla müşterisine, profesyonel hizmetler sunan KPMG; Schneider Electric KNX Aydınlatma Otomasyonu ve Continuum Kartlı Geçiş sistemi ürünleri infoMET uzmanlığı ile kuruldu.
gray dot
Şişli Kültür Merkezi Şişli Kültür MerkeziŞişli Kültür Merkezi aydınlatma otomasyonu sistemlerinde Schneider Electric ürünlerini ve infoMET uzmanlığını tercih ett.
gray dot
Kolin İnşaat Genel Müdürlük Binası Kolin İnşaat Genel Müdürlük BinasıKolin İnşaat, genel müdürlük binasında Schneider Electric aydınlatma otomasyonu ve CCTV sistemlerinde Samsung ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.

EMO KNX Otomasyonu Sunum Dosyası
KNX ile Binanızı Nasıl "Akıllı" hale getirirsiniz?
transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR