info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyonumuz, dünyanın en büyük teknoloji liderleri ile güçlü stratejik ortaklıklar kurarak Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz projelerde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen infoMET Teknoloji, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe en önemli sistem entegratörleri arasında yer almaktadır.

infoMET Teknoloji, sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda infoMET Teknoloji, elektronik güvenlik sektörünün önde gelen oyuncularından biri olma özelliğini koruyan %100 Türk Sermayeli teknoloji şirketidir. Müşteriler için yarattığı değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak Türkiye elektronik güvenlik sistemleri teknolojileri pazarında önemli bir yer edinmek infoMET Teknoloji'nin vizyonudur.

infoMET Teknoloji;

  • Bir yanda yarattığı istihdam; diğer yanda infoMET Teknoloji'nden yetişen teknik eleman ve yöneticiyi,
  • Gerçekleştirilen başarılı projeler ile sektörde yaratılan güveni, özel sektörün değişimlerine ve beklentilerine gösterilen esneklik ve uyum

Farklı müşteri segmentleri, farklı ürün ve hizmetler; farklı iş ortakları ile çalışmanın getirdiği dinamizm ve değişime uyum yeteneğini, en büyük değeri olarak görmektedir. Tüm yapılanmasında çalışanları, iş ortakları, toplum ve paydaşları ile bilgiyi yöneterek hedeflediği tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.