info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx
Servis ve Bakım Hizmetleri

Servis ve Bakım Hizmetleri

Titizlikle uygulanmış bir güvenlik projesinin uzun vadede kârlı ve verimli olabilmesi için servis veren teknik servis hizmetlerinin kalitesi ve sistemlere yapılan düzenli bakımı büyük önem taşır.


Satış sonrası proje yönetimi, kurulum-montaj, bakım-onarım, servis ve teknik eğitim birimlerimizle yine fark yaratıyoruz. Uzman mühendis ve teknisyen kadromuzdan oluşan teknik servis departmanımız, Türkiye çapında sahip olduğu yetkin kadrosuyla ve hizmet kalitesiyle, en kısa sürede arızalara müdahale ediyor.

Onarım işlemlerini %95 oranında kendi kadrosu ile gerçekleştirerek müşterilerimize kesintisiz hizmet sunarken, sürekliliği olan eğitim programlarımızla son teknolojiler konusunda teknik bilgilerini güncelliyor ve müşteri memnuniyetine yönelik eğitimlerle de yetkinliklerimizi artırıyoruz. Her yıl tüm birim, ortalama 50 saat eğitim alarak sahip olduğu yetkinlikleri doğrudan hizmet kalitesine yansıtıyor.

Servis Yönetim Sistemimiz sayesinde, kullanım süresi boyunca müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Sistemimiz sayesinde;

  • İhtiyaç halinde çağrı merkezi ya da e-posta aracılığıyla 7/24 servis talebi açabiliyorsunuz.
  • Kaydı açılan işe uygun teknik personel ve gönderim zamanı belirleyebiliyorsunuz.
  • Müşterilerimizden gelen servis çağrılarından sonra, teknik müdahale gereken işlemlerin her aşaması ile ilgili sistem tarafından süreç boyunca sizi e-posta yolu ile bilgilendiriyoruz.
  • Servis performansını artırmak için akıllı telefon ve kişisel bilgisayarlarla donatılan teknik ekibimiz online, servis ihtiyacı olan alana giriş-çıkış ve servis detayları ile ilgili anlık bilgi akışı sağlayabiliyor.