info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx
Yazılım Entegrasyonları

Özel Yazılım Entegrasyonları

Farklı teknolojilerin biraraya geldiği projelerde en önemli sorun, bu sistemleri tek bir çatı altında toplayabilmek, veri paylaşımını sağlayabilmek, ilişkilendirebilmek ve raporlayabilmek gibi konulardır.

infoMET Teknoloji'nin sağladığı zayıf akım, mekanik, elektrik, güvenlik, asansör, santral, seslendirme, network, telefon vb. gibi sistemler arasından ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda entegrasyon sağlayan özel amaçlı yazılımlar, %100 uzman yazılım ekibi tarafından geliştirilmektedir.

Tüm yazılımlarımız modüler yapıda olup müşterinin taleplerine göre şekillendirilebilmektedir. Bu nedenlerle sistem ve marka bağımsız olarak tüm zayıf akım sistemlerini aynı çatı altında yönetmeniz mümkündür.

Doğru Sonuç için Doğru İş Ortağı

infoMET Teknoloji olarak yıllar içerisinde bir çok entegre özel yazılım projesi ürettik. Edindiğimiz tecrübeler ile firmanıza ve projelerinize katkıda bulunabiliriz. Güçlü proje yönetimimiz, analiz ve yazılım ekibimiz ile projelerinizi zamanında teslim alır, sorunsuz ve uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz, hem aktif üretim süresince hem de proje desteği boyunca ürünlerinizi sorunsuz kullanabilmeniz için çalışır.

infoMET Teknoloji, geçmiş tecrübelerinin verdiği güven ve tecrübe ile size özel projelerinizde en yakın çözüm ortağınızdır.