info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx
Salto JustIn Mobile Teknolojisi

Salto JustIn Mobile Teknolojisi

SALTO JustIN teknolojisi ile akıllı telefonlar, erişim kontrol çözümlerine uygun ve faydalı bir şekilde entegre edilebilir. JustIN Mobile BLE, kapıların bir akıllı telefon ile açılmasına izin verir. JustIN mSVN NFC ile akıllı telefon, kimlik bilgileri için bir güncelleme terminaline dönüşür.

JustIN Mobile

JustIN Mobile, akıllı telefon ve elektronik kilitler arasında iletişim kurmak için Bluetooth Low Energy (BLE) kullanır. Mobil anahtar "Havadan" gönderildi. (OTA) ProAccess SPACE yönetim yazılımından kayıtlı ve doğrulanmış bir akıllı telefonda kurulu bir JustIN Mobile uygulamasına. Kullanıcı, yeni bir anahtara sahip olduğu ve hangi kapılar için erişim hakkına sahip olduğu mesajını alır. Ardından, yalnızca akıllı telefonu kilide sunmaları ve Mobil uygulama aracılığıyla iletişime geçmeleri gerekir. Tüm veri iletimi ve mobil anahtarın kendisi şifrelenir ve klonlamaya karşı güvenlidir.

Salto JustIn Mobile ile Anahtarınız Cebinizde!

Kullanıcılar mobil anahtarları her zaman ve her yerde alabilirler. Bu sayede erişim kontrol çözümleri, güvenlikten ödün vermeden erişim haklarını yayınlama ve alma konusunda daha fazla esneklik kazanır.

JustIN Mobile, RFID kimlik bilgileriyle birlikte veya bunların yerine kullanılabilir.

Salto JustIn Mobile Diyagramı