info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

DOLAP YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

Gallagher'ın tam entegre Dolap Yönetim Çözümü, bir sitenin kilitli dolap erişimini yönetmesine, tahsisi otomatikleştirmesine ve kilitli dolap kaynaklarının en iyi şekilde kullanılmasını Komuta Merkezi içinden yerel olarak sağlamasına olanak tanır. Esnek rezervasyon süreleri ve dinamik dolap görüntüleyici, çevik bir dolabın modern iş için bir gerçeklik kullanımını sağlamak için bir araya geliyor.

Elektronik Dolap Yönetim Çözümleri

Kolay Kurulum ve Düşük İşletme Maliyetleri

Dolap tahsis edilebilmesi için, kart sahibinin kartını yalnızca soyunma dolabının yakınında bulunan T20 kart okuyucu ünitesine okutması gerekir. Rezerve edilen dolapları, erişimin sona ereceği tarih / saat ile birlikte ekranda görüntülenir. Bir kullanıcıya birden fazla kilitli dolap tahsis edilmişse, kullanıcı hangi dolabı açacağını seçebilir.

Gerçek Zamanlı İzleme ve Kontrol

Yönetici veya sistem otomatik tahsis için, kart sahipleri e-posta veya SMS yoluyla tahsis konusunda bilgilendirilebilir. Site planlarına kilitli dolaplar ekleyerek site görünürlüğünü ve durumsal farkındalığı iyileştirin. Kullanımda olan dolapları ve boş dolapları görüntüleyin. Bireysel dolapları açın ve kullanımda olan dolapların raporlarını alın. Command Center, dolap etkinliği hakkında rapor veren denetim izlerini kolayca görüntülemeyi mümkün kılar. Bu, bir işletmenin faaliyet düzeylerini (hem yüksek hem de düşük) anlamasına ve buna göre ayarlama yapmasına olanak tanır. Hem dolap hem de bina erişimi için raporlar yaratılabilir.

Ürün Dökümanları

Gallagher Dolap Yönetim Çözümleri Broşürü