info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

GALLAGHER MOBILE CONNECT BV2A8570

Gallagher Mobile Connect Uygulaması, mobil cihazınızı bir erişim veya kimlik kartı gibi kullanmanıza olanak tanır. Bluetooth® kablosuz teknolojisinin gücünden yararlanan Mobile Connect yazılımı, Gallagher Command Center ile doğrudan arabirim oluşturur ve Gallagher veya SALTO'nun BLE özellikli okuyucuları ile birleştirildiğinde oldukça güvenli bir erişim kimlik bilgisi sağlar. Mobile Connect, Apple App ve Google Play mağazalarından indirilebilir .

Gallagher Cep Telefonu ile Kapı Açma Cep Telefonu ile Kartlı Geçiş Gallagher Mobil Anahtar

Kullanıcılar için kurulum ve sağlama, Command Center'daki mobil kimlik bilgilerinin yönetimi gibi basit bir süreçtir. Bir sitenin güvenlik yöneticisi için faydalar şunları içerir:

Kullanışlı Kimlik Bilgisi Yönetimi

  • Kayıp / çalınan kartların değiştirme maliyetinin ortadan kaldırılması
  • Kayıp / çalınan kartların değiştirme maliyetinin ortadan kaldırılması
  • Uzaktan sağlama, bir kullanıcının bir siteyi ziyaret etmesinden önce erişimin ayarlanmasına izin verir
  • Ek güvenlik için isteğe bağlı iki faktörlü kimlik doğrulama (PIN veya biyometrik).
  • Mobile Connect yazılımı, Gallagher Command Center ile doğrudan arabirim oluşturur ve Gallagher veya SALTO'nun BLE özellikli okuyucularıyla birleştirildiğinde oldukça güvenli bir erişim kimlik bilgisi sağlar.

Gallagher Mobile Connect Topolojisi

Kolay ve Pratik Dijital Kimlikler

Uzaktan ve güvenli bir şekilde verilebilen dijital, telefonda bir alternatif olan Mobile Connect Digial ID ile kimlikler için fiziksel kartlar düzenlemenin maliyetini ve zahmetini ortadan kaldırın.
  • Kaybolan, çalınan veya süresi dolan kimlik kartlarının değiştirilmesi ihtiyacının ortadan kaldırılması
  • Kimlik bilgileri gerçek zamanlı olarak güncellenebilirç
  • Birden çok kimlik birden çok tesis için saklanabilir.
  • Uştan uca güvenlik
  • Çevrimdışı çalışabilme özelliği

iOS Desteği

Touch ID parmak izi sensörü veya Yüz Kimliği sensörüne sahip iOS cihazları desteklenir. iOS 11 veya sonraki sürümlere sahip iPhone 5s veya sonraki cihazlarda desteklenir.

Android Desteği

Mobile Connect, Bluetooth® 6.0 veya sonraki donanımlara sahip Android cihazlara kurulabilir, ancak cihazlar arasındaki performans üreticiye özgü farklılıklar nedeniyle değişebilir.
Gallagher, NokNok laboratuvarları ile birlikte, şu anda mevcut cihazlarla mümkün olan her yerde uyumluluk sağlamak için en iyi çabayı üstlenir ve yeni cihazlar piyasaya sürüldükçe desteklenir.

Ürün Dökümanları

Mobil Güvenlik Çözümleri Broşürü Mobile Connect Uygulaması Veri Sayfası