info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

GALLAGHER OTOPARK YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

Otopark tahsisini ve erişimini yönetmek karmaşık olabilir. Gallagher'ın Otopark Yönetim Çözümü bu süreci basitleştirir ve otopark erişimini, atamasını ve doluluğu Komuta Merkezi içinden kolayca yönetmenizi sağlar.

Gallagher Otopark Yönetim Çözümleri Gallagher Otopark Yönetim Çözümleri Ekran Görüntüsü Gallagher Otopark Yönetimi Grafik Planı

Gallagher Otopark Yönetim Çözümü, otopark ortamını ve park alanlarını sitenizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde esnek bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanır.

Otopark doluluğunu en üst düzeye çıkarın

Verimsiz veya izinsiz otopark kullanımı maliyetlidir ve otopark kullanıcılarını rahatsız eder. Gallagher otopark Yönetim Çözümü, bina sahiplerinin veya saha yöneticilerinin mevcut park alanlarının kullanımını en üst düzeye çıkarmasına ve uygun olmayan kullanıma hızlı bir şekilde yanıt vermesine olanak tanır.

Otopark yönetimini kolaylaştırın

Command Centre'ın otopark yönetimi özellikleri, site yöneticilerinin erişim kontrolünü ve otoparkları tek bir sistemden verimli bir şekilde yönetmesine, zamandan ve paradan tasarruf etmesine ve durumsal farkındalığı geliştirmesine olanak tanıyan benzersiz bir çözümdür.

Otopark bölümleri, çok kiracılı sitelerde kiracılara, bölümleri içinde günlük park tahsisini ve doluluğu kendilerinin yönetmesine olanak tanıyacak şekilde tahsis edilebilir.

Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi

Otopark kullanıcıları için birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sağlayın. Bir mobil kimlik bilgisini doğrudan bir kullanıcının telefonuna gönderebilirsiniz. Kullanıcı, yüksek okuma mesafesi ile yapılandırılmış T20 okuyucu ünitesine geçiş talebinde bulunabilir, bu da aracın camını açıp kapatma ihtiyacını ortadan kaldırır. T20 okuyucu ünitesi sezgisel kullanıcı arayüzü, otopark erişimi, otopark alanı ve son kullanma tarihi ve saati için onay sağlar. Otopark doluysa, yapılandırılabilir bir yetkisiz kullanım süresi, belirli sayıda kullanıcı için otopark çıkışına izin vererek girişte kuyrukların oluşmasını önler. Muafiyet Erişim Gruplarını kullanarak, otopark dolu olsa bile belirli kullanıcılara (örneğin VIP'ler) her zaman otopark erişimi sağlayabilirsiniz.

Ürün Dökümanları

Gallagher Otopark Yönetim Çözümleri Broşürü