info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

GALLAGHER İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

Gallagher güvenlik çözümleri, güvenlik platformunuz ve insan kaynakları sistemleriniz arasında iş entegrasyonu sunar. Hem fiziksel güvenlik altyapımızı hem de yenilikçi yazılımımızı kullanarak, her noktada iş politikalarınızı ve süreçlerinizi verimli bir şekilde uygulayabilir, uygulayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Elektronik İş Sağlığı ve Güvenliği Çözümleri

Çeşitli düzenlemeler ve standartlarla uyumluluğu sağlayın, personel akışını ve sahadaki güvenliği optimize edin ve riski azaltın, böylece her zamanki gibi işinize devam edebilirsiniz.

Yetkinlik Modülü

Bir kart sahibinin kapıda belirli bir alana erişim için uygunluğunu belirleyin. Erişim kararları, bir kart sahibinin eğitimine, sertifika ihtiyaçlarına ve işe uygunluğuna dayalı olabilir. Yetkinlik hatırlatıcıları terminalde görüntülenebilir ve kart sahiplerinden harekete geçmeleri istenebilir, örneğin 'İlk yardım sertifikanızın süresi 7 gün içinde dolacak - lütfen İK'ya bildirin'

Alkolmetre Entegrasyonu

Alkolmetre entegrasyonu alkol etkisi altında çalışan birinin doğurabileceği risklerin bertaraf edilmesi pratik bir yoldur. Bu entegrasyon nefesteki alkol seviyelerini ölçer ve başarısız bir sonuç durumunda erişimi engeller.

Kontrollü Bölgeler

Yorgunluk ve maruziyet yönetimi - kazaları önleyin ve yorgunluk ve tehlikelere maruz kalma ile ilişkili arıza süresini ve riski azaltın.

Raporlama

Ziyaretçiler, çalışanlar ve yükleniciler de dahil olmak üzere tüm kart kullanıcıları için yerinde zaman, yerinde birikmiş süre ve vardiyalar arasındaki minimum mola sürelerini izleyin ve raporlayın .

Konum İzleme

İnsanların tesisinizde nerede olduğunu kolayca belirleyin ve tüm kart kullanıcılarının çeşitli tahliye durumlarında kayıt altına alınmasını sağlayın. Command Centre'ın ekran arayüzü, operatörlerin tehlikeli ve güvenli olmayan alanlarda çalışan personeli bulmasına olanak tanır.

Ürün Dökümanları

Gallagher İş Sağlığı ve Güvenliği Çözümleri Broşürü