info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

GALLAGHER COMMAND CENTRE C201311

Salto SVN

Command Center ( C201311 ), Gallagher'ın entegre güvenlik çözümlerinin kalbinde yer alan güçlü bir yazılımdır ve size sitenizin her yönü üzerinde benzersiz bir kontrol sağlayan merkezi bir platformdur.

Gelişmiş Güvenlik İzlemesi ve Hızlı Müdahale

Tesisinizdeki tüm güvenlik donanımı ve sistem bileşenleri, Command Center kullanılarak yapılandırılabilir. Tesisiniz benzersiz gereksinimlerini karşılamak için tamamen yapılandırılabilen Command Center, hem yerel hem de uzak sahalarınızda durumsal farkındalığı artırmak için merkezi tesis görüntüleme ve izleme sunar. Sahada gerçekleşen her şey, Komuta Merkezi operatörlerinize gerçek zamanlı olarak aktarılır ve güvenlik tehditlerine hızlı ve doğru yanıt verilmesini sağlar.

Akıllı Kartlı Geçiş Kontrol Çözümleri

Tesisinizde ister 10 veya 100.000 kart kullanıcısı olsun, Command Centre Kontrol Merkezi Yazılımı, çalışanlar, yükleniciler ve ziyaretçiler için tüm erişim izinlerini verimli ve güvenilir bir şekilde yönetmenizi sağlar. Command Centre yazılımın gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde tesisinizdeki tüm hareketlerin raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ürün Dökümanları

Command Centre Komuta Merkezi Yazılımı Broşürü Command Centre Komuta Merkezi Yazılımı Veri Sayfası