info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

Ölçeklenebilir Erişim Kontrol Çözümleri

SALTO XS4 erişim kontrol platformu, son kullanıcılara sistem yerleşimi, erişim noktalarının türü ve sayısı ve güvenlik seviyesi ile ilgili nihai seçim özgürlüğü vermek için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, SALTO, değişen gereksinimlere kolayca uyum sağlar ve proje boyutu ne olursa olsun ölçeklenebilirlik sağlayabilir.

Dünya çapında erişim kontrolünde en geniş ürün portföylerinden birine sahip olan SALTO, neredeyse tüm teknik ve işlevsel gereksinimleri karşılayabilir. Son kullanıcılar, kapsamlı bir yelpazeden elektronik kilitler ve silindirler, duvar okuyucular, kilitli dolap kilitleri, kam kilitleri, asma kilitler ve döner tutamaklar arasından seçim yapabilirler. Bu nedenle, SALTO'nun erişim kontrolü çözümleri, bir bina ve çevresindeki hemen hemen her erişim noktasını kapsayabilir. Bu bağlamda ölçeklenebilirlik, son kullanıcıların çevre kapılarını emniyete alarak başlayabilecekleri, ardından veri merkezlerindeki rafları, mobilyaları ve dolapları, mektup kutuları ve kilitli dolapları izleyebilecekleri anlamına gelir. Hepsi gerektiği takdirde ve gerektiği şekilde adım adım modüler bir yaklaşımla sağlanır.

SALTO, yalnızca üstün işlevselliği nedeniyle değil, aynı zamanda son kullanıcının ihtiyaçları arttıkça büyüyebileceği için bir erişim kontrol sistemine yatırım yapmayı kolaylaştırır. Başlangıçta binalarının sadece bölümlerini veya yalnızca ana giriş kapılarını kapsayan küçük bir sistemle başlamayı seçebilirler ve daha sonraki bir tarihte sistemi gerektiğinde farklı siteler ve ülkeler üzerinden tüm bina veya şirkete genişletebilirler. Tek ek maliyet, ekstra donanım içindir; Ekstra erişim noktaları için lisans ücreti gerekmez. Ve bir SALTO erişim kontrol sisteminin çoğu parçası kablosuz olduğundan, kurulum maliyetleri de minimumdur.

Farklı şirketlerin farklı güvenlik ihtiyaçları vardır. SALTO, çok çeşitli teknolojiler ve sistem yerleşimleri sunar. Kendi kendini programlayabilen basit bir sistemden, onu yönetmek için hiçbir bilgisayara ihtiyaç duymadan, son derece yetenekli bir orta menzilli ROM sisteminden kart üzerinde veri SALTO Sanal Ağ (SVN) sistemine ve Kablosuz çevrimiçi sisteme kadar, SALTO'da son kullanıcılar ihtiyaç. Ve gerektiğinde yükseltebilirler ve hatta SVN ve Kablosuz gibi çeşitli teknolojileri karıştırıp eşleştirebilirler.

Son olarak, SALTO için ölçeklenebilirlik aynı zamanda aşağı doğru uyumluluk ve yükseltilebilirlik anlamına gelir. SALTO erişim kontrol sistemleri, son kullanıcıların, SALTO yönetim yazılımının yeni sürümleri yayınlandıkça, donanımlarının uyumlu olmaya ve onunla çalışmaya devam edeceğinden emin olmalarını sağlamak için uzun ömür için tasarlanmıştır.