info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

SALTO HomeLok - Konutlar İçin Akıllı Kilit Sistemleri

Konutlarınızın ihtiyaçlarına uyan esnek, bulut tabanlı akıllı erişim çözümü.

SALTO Homelok akıllı erişim çözümü, konut sakinlerinin daha iyi bir anahtarsız ve mobil deneyimin keyfini çıkarırken yaşam alanlarına erişimi verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

SALTO Homelok, sakinler için modern, anahtarsız bir yaşam sağlar, yöneticiler ve mal sahipleri için operasyonları kolaylaştırır ve her türden konut mülkünde güvenliği artırır.

Akıllı, kablosuz ve sanal olarak ağa bağlı elektronik kilitleme SVN teknolojisine sahip çığır açan bulut akıllı erişim platformumuz, hibrit kurulumları optimize eder ve altyapıya ihtiyaç duymadan akıllı bina ekosistemini mümkün kılar.

Konut sektöründe günümüzün ihtiyaçlarına çözüm yaratır.

Homelok kapsamlı bir çözümdür. Hem donanım hem de gelişmiş yazılım teknolojisini içerir. Ayrıca, apartman dairesi kapıların dan çevre erişim noktalarına ve ortak alanlara kadar her tür konut mülkünün her bölümünü güvence altına almak için tasarlanmıştır.

Salto HomeLok

Konutlarda dijital çağa erişim sağlar.

Homelok, konut sakinlerine modern, akıllı bir yaşam deneyimi sunar. Rahat, sorunsuz dijital erişimin ve uzak seçenekler de dahil olmak üzere ek ev erişim yönetimi özelliklerinin keyfini çıkarırlar.

Geleceğe yönelik erişim kontrol teknolojisi sunar.

Çok çeşitli ve ulurlararası normalara uyumlu ürün yelpazesindeki SVN erişim güdümlü bulut teknolojisi, erişim denetimi gereksinimlerinizi büyüyüp değiştikçe destekleyerek yatırımınızın geleceğe hazır olmasını sağlar.

Konutlarda akıllı yaşam ekosistemini etkinleştirir.

Homelok açık platformdur ve diğer tesis yönetim sistemleriyle entegre olabilir. Daha fazla kontrol ve yönetilebilirlik sağlarken bağlantılı ev yaşamı için artan talebi karşılamanıza yardımcı olacak bir Akıllı Bina Ekosisteminin temelidir.

İşletme maliyetlerini düşürür ve verimi arttırır.

Homelok erişim teknolojisi, mekanik anahtarların ve bunlara bağlı tüm sorunların sonu demektir. Homelok emlak yönetimini yeni bir çağa taşıyor; uzaktan açılışlara, esnek erişim senaryolarına ve gelişmiş personel, ziyaretçiler ve yerleşik yönetime olanak tanır.