info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

SALTO Danalock V3 Akıllı Kilit

Görünmez evrensel akıllı erişim çözümü.

Her tür kapıya uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış hepsi bir arada akıllı kilittir. Geleneksel ev veya apartman kapısı anahtarını, son kullanıcıların kapılarını, misafirlerini ve evlerini kontrol etmek için bir akıllı telefon kullanmasına olanak tanıyan bir elektronik sistemle değiştiren evrensel bir akıllı kapı kilidir.

Montajı ve devreye alınması kolaydır.

5 dakikadan kısa sürede kurulumu ve retrofiti kolaydır. SALTO Danalock akıllı kilidin montajı son derece basittir. En önemli avantajlardan biri, mevcut kilit ve kapı kolunuzun değiştirilmesi gerekmemesidir.

Avrupa profili gömme kilitler, İskandinav gömme kilitler ve Amerikan tipi gömme kilitler ile uyumlu olan SALTO Danalock V3, kapıya zarar vermeden ve delmeden monte edilebilir.

SALTO Danalock V3'ü uyumlu bir Avrupa silindirine takın veya yalnızca mevcut dahili topuzu çıkarın ve her zaman ürünle birlikte verilen uyarlama kitini kullanarak SALTO Danalock V3 ile değiştirin.

Anahtar olmadan cep telefonlarınız ile kapılarınızı açın.

Akıllı kilit, bir akıllı telefon uygulamasının yardımıyla eviniz için anahtarlı klasik kilidin avantajlarını ve dijital kilidin konforunu birleştirir. Evinize erişimi yönetmek için akıllı telefonunuzu kullanın. Kilidinize herhangi bir zamanda ve herhangi bir kişiye erişim izni vermek veya erişimi reddetmek yalnızca birkaç saniye sürecektir.

SALTO Danalock'un akıllı kilidi, farklı erişim yöntemlerine hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilen basit bir yönetim sağlar.

Dijital anahtar veya PIN kodu seçenekleriyle 7/24 güvenli ve kolay erişim sağlayarak erişimi basitleştirin. SALTO Danapad ile Danalock V3 akıllı kilidinizi akıllı telefon olmadan çalıştırabilirsiniz. Danapad aynı anda 20 adede kadar farklı PIN kodu saklayabilir. PIN kodu kalıcı veya geçici olarak ayarlanabilir. PIN kodunun uzunluğu 4 ila 10 basamaklı rastgele seçilmiş numaralar arasında ayarlanabilir.

Salto Danalock Keyless Access

Evinizin kapısını internet üzerinden uzaktan açın.

Çok çeşitli Akıllı Ev sistemleriyle standart uyumluluk için tasarlanmıştır, pazar standardı protokoller (BLE/Z-Wave/ZigBee/HomeKit) aracılığıyla Akıllı Hub'lara ve Alarm Panellerine bağlanın veya API/SDK'mız aracılığıyla entegre edin.

Salto Danabridge

Salto Universal Module

SALTO Danalock - Universal Modül, garaj kapıları, elektrikli kapı kilitleri, elektromekanik veya manyetik kilitler, kapılar, pencereler veya panjurlar gibi otomasyon cihazlarının kapılarının akıllı telefonunuzu kullanarak kontrol edilmesini sağlayan akıllı bir cihazdır.

Salto Universal Module