info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

SALTO KS - Bulut Tabanlı Akıllı Geçiş Kontrol Sistemi

İşletmenizin ihtiyaçlarına uyan esnek, bulut tabanlı akıllı erişim çözümü.

SALTO KS, işletmeler için tasarlanmış bulut tabanlı bir akıllı erişim çözümüdür. Ölçeklenebilir ve esnek erişim kontrolü olarak iş ihtiyaçlarınıza uygun olabilir. SALTO'nun en son teknolojisi, işinize güvenilirlik ve istikrar getirir. Artık SALTO KS ile mekanik anahtar erişiminden daha fazlasını yapabilirsiniz.

SALTO KS, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve güvenlikten ödün vermeden kullanım kolaylığını teşvik etmek için dijital anahtar ve çok çeşitli anahtarsız yöntemler de dahil olmak üzere, kapılarınızı açmak için çeşitli yöntemler sunar.

TAM KONTROL

SALTO KS size web uygulamasından veya mobil uygulamadan tam kontrol sağlar. Her iki yöntem de olayları takip etmek, hareket halindeyken kullanıcıların kilidini uzaktan açmak veya engellemek için kullanılabilir ve tüm doorm kullanıcıları ve konumları tek bir yerden yönetilir.

Erişim kontrolünü yönetmek için artık fiziksel olarak ofiste olmanız gerekmiyor. Bu sadece gereksiz adam-saatlerini ve maliyetleri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda her yerden ve her zaman erişimi yönetebileceğinizi bilmenin size gönül rahatlığı sağlar.

GERÇEK ZAMANLI

SALTO KS bulut teknolojisi, güvenliğin uzaktan çalışmasını sağlar. Daha hızlı yanıtlar ve daha sorunsuz bir deneyimle, Cep telefonunu kullanabileceğiniz herhangi bir yerdenkullanıcılara erişimi uzaktan izlerken kontrol ve esneklik verilir.

Salto KS Haberleşme Topolojisi

VERİLERİ ANALİZ EDİN

SALTO KS kimin nereye ne zaman gittiğini takip etmenizi sağlar. Her zaman güncel kalmanızı sağlayan belirli olaylar için bile bilgilendirilebilirsiniz. Bir giriş anahtarı çalınırsa veya kaybolursa akıllı kilidinizi güncellemenize veya değiştirmenize gerek yoktur. Bunun yerine, kullanıcının erişimini engelleyin ve anında yenilerini atayın.

NEDEN SALTO KS?

SALTO, erişim kontrolünde bir endüstri lideridir. SALTO KS, güvenliğinizi akıllı ve kurulumu kolay bir kablosuz elektronik kapı kilidi aracılığıyla entegre etmenizi sağlar.

  • Kullanıcılarınıza, akıllı kilitlerle donatılmış tam donanımlı özel dairelerinin konforu ile iyi tasarlanmış alanlar sunun.
  • SALTO KS otomatik check-in anahtarsız erişim ile konuklara, tedarikçilere veya ziyaretçilere bir PIN koduyla tesisinize ve odalarına erişim sağlayabilirsiniz - üstelik bir uygulama indirmeleri gerekmez!
  • Pod işleviyle kiracıların kendi alanlarını yönetmelerine izin vererek sizi gereksiz işlemlerden kurtarın.
  • SALTO KS ile artık yabancılara verilen anahtarlar veya arkadaşlarınızla paylaşılan odalar için endişelenmenize gerek yok.
  • Aktivite akışı ile kimin nereye ve ne zaman gittiğini takip edin. İlk kez gelenlere özelleştirilmiş karşılama mesajları gönderebilir, gizlilik kilidi kullanımını görebilir ve acil durumlarda gizlilik modunu geçersiz kılmayı seçebilirsiniz.
  • Tercih ettiğiniz rezervasyon sistemine göre otomatik erişim yönetimine sahip olun.
  • KS mobil ve masaüstü uygulamasıyla değerli verileri analiz edin ve aynı platformda birden çok tesisinizi yönetin ve bunlara erişin.
  • 7/24 etkinlik verileriyle topluluğunuzu oluşturmak ve alanlarınızdan para kazanmak için kullanılabilecek müşterilerinizin davranışlarını öğrenin.