info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

iNSIDE™

Düzeltmeler için özel olarak oluşturulmuş bir kimlik doğrulama uygulaması, transfer veya iş-izin yönetimindeki kimlikle ilgili hata risklerini azaltırken, tesis olmadan ceza infaz kurumu mahkum kayıt ve tahliye işlemlerini hızlandırmak için iris tanımanın hızını ve doğruluğunu getiriyor.

  • Iris ID'den iris tanıma ile hızlı, doğru, güvenli ayırma ve yayın kimliği
  • YiDentityCheck™ önceki kayıtları bulur
  • Bileklikleri dijital yüz görüntüleri ve veri tabanı bilgileriyle otomatik olarak yazdırır.
  • Her büyüklükteki tesis için konfigürasyon seçenekleriyle

Mahkum Kabul

Rezerve edilen bir deneğe bir IrisAccess iCAM4000 serisi kameraya bakması söylenir. Her iki gözün dijital fotoğrafları çekilir. En iyi görüntüler seçilir ve kalite derecelendirilir, ardından doğrulanır ve matematiksel temsillere veya biyometrik şablonlara dönüştürülür.

Dijital resim ile tamamlanan bir veri girişi hızlı bir şekilde yapılır. Veritabanına göndermek, sistemdeki herhangi bir mevcut iris kaydını otomatik olarak işaretleyecek olan işlevi tetikler. Veritabanı kaydından isim, resim ve seçilen veriler, bir düğmeye dokunarak bir bilekliğe yazdırılır ve ardından deneğin bileğine yerleştirilir.

Tahliye İşlemleri

Kişinin kimliğinin doğrulanması, iris kamerasına hızlı bir bakışla saniyeler içinde yapılır; mahkûmun adı ve salıverilme koşullarıyla ilgili ayrıntılar otomatik olarak kayda işlenir ve yeni bir bileklik üzerine basılmaya hazır hale gelir.

iNSIDE Ana Ekran
iNSIDE Mahkum Kayıt
iNSIDE Mahkum Tahliye
iNSIDE Yazdırma

Ana sayfa / Dijital iris görüntüleme / Veritabanı kaydı / Otomatik baskılı bileklik (saat yönünde)

  • Basit Sistem - Hızlı Tanımlama INSiDE™, mahkumların ıslahevlerine giriş ve çıkış işlemlerini her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanmış yeni bir araç uygulaması. Zamandan ve paradan tasarruf edin. Basit sistem yalnızca bir bilgisayar, bir yazıcı ve iCAM4000 serisi iris kameralardan birini gerektirir. Yine de neredeyse tüm hapishane yönetim yazılımlarına entegre edilebilir.
  • Doğru ve Güvenilir Şimdi Kanıtlanmış INSiDE™, en doğru biyometrik kimlik doğrulama teknolojisi olan iris tanımayı rezervasyon, rozetleme ve serbest bırakma sürecine getiriyor ve bunu yapmak için dünyanın önde gelen dağıtılmış iris tanıma platformu olan IrisAccess'i kullanıyor.
  • iDentityCheck™ Takma Ad Bulur - Geçmiş Etkinlik INSiDE™ ayrıca, önceki geçmişi belirli bir ad altında otomatik olarak işaretleyen veya hatta takma ad altındaki etkinliği anında tanıyan iDentityCheck™ adlı özel bir arama yeteneği içerir. Ayrıca her bir iris kaydıyla ilişkili birden çok yüz görüntüsü yakalar.
  • Bileklik Baskı Etkin INSiDE™ sistemi, bireyleri tanımlamak ve başkalarının da onları tanımlamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Rezervasyon sırasında çekilen dijital yüz resimleri ve veritabanı girişinden konular hakkında bilgi, bir kişinin bileğine yerleştirilmek üzere bir bileklik üzerine basılabilir.