info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

Standartlar

İris tanıma teknolojisine dahil olduğumuz ilk günlerden beri, Iris ID ürettiğimiz ürün ve yazılımlarda açık mimari ve standartların kullanılmasını savunmuştur. Veri biçimlerinden, veri aktarımına, veri güvenliğinden emniyete kadar, standartlara bağlılık geliştiriyoruz. Iris ID, standartlar ve bunların teknoloji geliştirme ve dağıtımını nasıl etkilediği konusundaki söylemde aktif bir katılımcıdır.

Veri Biçimleri

  • Doğrusal ve Bölümsüz/Bölümlü Polar.
Iris Veri Biçimleri

Göz İrisi İmajları

  • İris Kimliği, hem doğrusal görüntüler hem de daha bellek dostu, bölümlenmemiş kutupsal görüntü seçeneği içeren M1/SC37 onaylı ISO standart yapılandırmalarında iris görüntülerinin oluşturulmasını destekler (tam olarak bu yapılandırma için sunulan bir aracın açıklaması için iDAta Eclipse yazılımına bakın. )
  • Iris ID, müşterilere iris görüntülerini ileride başka programlarda veya kullanılabilir hale gelebilecek diğer algoritmalarda kullanmak üzere güvenli bir şekilde kaydetme seçeneği sunmaktan yanadır.

CBEFF

  • Iris ID, görüntüleri veya şablonları standart Ortak Biyometrik Değişim Dosyası Biçiminde taşıyabilmek için bir çözüm sunar.

Güvenlik standartları

  • Iris ID ürünleri CE, IEC 608251-1, UL 294 ve UL 60950-1'e uygundur.
  • Görünür gözün ıslak, yansıtıcı dışbükey yüzeyinin arkasındaki iris görüntülerinin kesintisiz olarak yakalanmasını sağlamak için LED'lerden gelen ince aydınlatma, hem ABD hem de Uluslararası pazarlarda göz güvenliği için UL ve ANSI tarafından öngörülen standartlar dahilindedir.