info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

iData™ Kart Yönetimi Uygulaması (CMA)

iDATA CMA

IrisAccess CardiD Yönetim Sistemi (CMS), dünyanın bir numaralı dağıtılmış iris tanıma platformunun bir parçasıdır. Artan çok yönlülük ve esneklik, kart yapılandırmasını, iris kaydını ve doğrulamayı her zamankinden daha kolay hale getirir. Sesli istemlerle birleştirilmiş sezgisel bir görsel kullanıcı arabirimi, kullanıcıların bir veya iki gözü hemen hemen aynı anda hızlı bir şekilde kaydetmesine ve doğrulamasına olanak tanır. IrisAccess otomatik eğimli kamera, hızı ve rahatlığı daha da artırmak için akıllı kart sunulduktan hemen sonra kullanıcının tercih ettiği yükseklik ve açıya göre ayarlanır.

Çift faktörlü kimlik doğrulama söz konusu olduğunda, IrisAccess CardiD Yönetim Sistemi olağanüstü derecede esnektir. iData CardiD Yönetim Uygulaması (CMA) ve IrisAccess iCAM4010V-H1'in dünyanın önde gelen kart okuyucu üreticisi HID'den cihaza gömülü bir akıllı kart okuyucu ile birleşimi, tüm dünyada HID iClass akıllı kart çözümleriyle sorunsuz entegrasyon sağlar.

iData CardiD Yönetim Uygulaması (CMA) yazılımı, yinelenen kayıtları önlemek için iris kullanarak bir kayıtlı kişi veritabanına karşı "birden çoğa" arama gerçekleştiren iDentityCheck adlı benzersiz bir işlevsellik içerir. Bu özellik, iData CardiD Management Uygulamasının kayıt işlemi sırasında otomatik olarak etkinleştirilir.

  • İris Tanıma – Temassız Biyometrik
  • Son Derece Doğru Erişim Kontrolü
  • Dolandırıcılık Ekranı Tekilleştirme
  • Akıllı Kartlarla Çalışır
  • Güvenli Kimlik Verme
  • Kolay Yeniden Düzenleme Süreci
  • Çoklu Format – HID Corporate 1000 Uyumlu
  • Kolay Yönetim Arayüzü

Gömülü HID iCLASS ve CardiD Yönetim Uygulamasına sahip iCAM4010V-H1, güvenli ve basit bir kart düzenleme, yeniden düzenleme ve doğrulama çözümü sunar.

IrisAccess CMS Nasıl Çalışır?

Bir veya iki iris şablonu (her biri yaklaşık 512 bayt, her biri şifrelemeli 603 bayt) akıllı kartlara verimli bir şekilde yazılabilir. Akıllı kartlar kullanıldığında, merkezi bir veri tabanı isteğe bağlıdır ve kimlik doğrulama kararı vermek için bir veri tabanını sorgulamaya gerek yoktur. 1:1 doğrulama modunda akıllı kart, iCAM'a doğrudan kart okuyucu simgesinin üzerine yerleştirilir. İris şablonu karttan okunur ve kart sahibinden iris görüntüsünün yakalandığı kameraya bakması istenir. "Gerçek zamanlı sunulan iris"ten oluşturulan şablon, kartta saklanan şablonla eşleşirse, doğrulama başarılı olur. Doğrulama yapıldığında geçiş kontrol paneline bir Wiegand çıkışı gönderilir. Erişim, erişim kontrol panelinde önceden belirlenmiş güvenlik politikaları tarafından tanımlandığı şekilde verilir veya reddedilir.

iDATA CMA Diyagramı