info@infomet.com.tr +90 212 320 08 80 pbx

Personel Devam Takip Sistemleri

Iris ID iCAM7100 Iris Okuyucu

Iris ID biyometrik cihazları Personel Devam Takip Sistemleri (PDKS), iş gücü yönetimi ve erişim kontrolü için en etkili çözümlerden biridir. iCAM7100 cihazlarımız, çalışan saatlerinin manuel olarak hesaplanmasıyla ilgili olası hataları ortadan kaldırır. Bu okuyucular aynı zamanda maliyetli "arkadaş yumruklamayı" da ortadan kaldırır çünkü biyometri, bir kişiyi irisin benzersiz fiziksel özelliklerine göre tanımlar. En zorlu uygulamalar için Iris ID'nin ihtiyaçlara uygun bir çözümü vardır. İris Kimliği, çalışanların diğer biyometrikleri sağlamakta zorlandıkları ortamlarda kullanılabilir.

iCAM7100 Iris Okuma cihazları, etkili iş gücü yönetimi için en hayati çözümlerdir. iCAM7100 cihazlarıyla kuruluşlar, kayıt tutma doğruluğunu iyileştirebilir, riski azaltabilir, çalışan üretkenliğini artırabilir.

iCAM7100 ayrıca işletmeniz için birçok avantaj sağlar.

  • Azalan Bordro ve Yönetim Maliyetleri – giriş ve çıkış verileri giriş noktasında okunup kaydedildiğinden, çalışma süresi ile raporlanan süre arasındaki tutarsızlıkların yanı sıra zaman çizelgeleri de ortadan kalkar.
  • Zaman Sahtekarlığını Ortadan Kaldırır – her kullanıcının irisi benzersiz olduğundan, iCAM7100 maliyetli ve hileli "arkadaş delmeyi" ortadan kaldırır.
  • Daha Üretken ve Bilgili İşgücü – tanımlama bir saniyeden daha kısa sürede gerçekleşir; bu süreçte iletişim paneli, yönetimle iletişimi teşvik ederek çalışanların saatini/tarihini ve kimlik numarasını görüntüleyebilir.
  • Uzaktan Yönetim – uzaktan teşhis özelliği, cihazı duvardan çıkarmadan cihaz bakımına olanak tanır.
  • Temassız – diğer çalışanlara mikrop veya bakteri aktarımını engeller.
iCAM7100 Arayüzü
iCAM7100 Arayüzü

PDKS maliyetlerinizi azaltmak istediğinizde Iris ID iCAM7100'ü kullanın.

Iris ID, iris tanıma teknolojisinin doğruluğunu ve rahatlığını herhangi bir zaman ve katılım uygulamasına kolayca erişir. Kömür madenlerinden temiz odalara kadar uzanan operasyonlarda, Iris ID cihazlarının pratik ve kesin bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır.

Her büyüklükteki şirket için iCAM7100, kartların yönetimi ve yönetimi ile ilgili maliyeti ortadan kaldırarak yüksek bir yatırım getirisi sağlar. Küçük, birden çok lokasyonu olan şirketler için yetersiz denetim, başka birinin adına kart basma ve zaman dolandırıcılığı için bir fırsat bırakır.

Konfigürasyon

IrisServer PC (iData EAC), kaydı ve 512 baytlık (iki gözlü 1K bayt) iris şablonlarının iCAM birimlerine dağıtımını kontrol eder. Bir Wiegand çıkışı veya röle kapının çalışmasını kontrol edebilir. Çok renkli bir hedefleme yardımı, optimum kullanıcı deneyimi için sesli ve görsel geri bildirim içeren sezgisel ve etkileşimli bir arayüzün parçasıdır. iCAM7100, iCAM'a bir kart sunulduğunda tanıma aynasını kullanıcının boyuna göre otomatik olarak ayarlayacaktır. Tek, Çift veya Üç Faktörlü kimlik doğrulama mevcuttur.

PDKS için Iris Cihazlarının Temel Yapılandırması

IrisAccess DB API Mimarisi

PDKS için IrisAccess Api Mimarisi

IrisAccess iData Toolkit Uygulama Mimarisi

IrisAccess iData Toolkit Uygulama Mimarisi